Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

Stop

Humbi këmbën, dorën e syrin duke punuar, qytetarit i heqin kempin pas 5 vjetësh

“Stop” ka udhëtar drejt Boricës së vogël në Malësi të Madhe në shtëpinë e qytetarit Shan Pelini, të cilit pas 5 vitesh, i ndërpritet...

“Ule dorën se na q*ve nënën”, oficeri merr 400 euro që të mbyllë çështjen në gjykatë

Një qytetar nga Berati denoncon në “Stop”, OPGJ-në në këtë qytet, Ledion Ferzaj. Qytetari thotë, se zyrtari Ferzaj po e shantazhon me hetimin e...

“Do ishe më mirë e vdekur apo e gjallë”, pyetësor makabër për fëmijët në kopshtet e Vlorës

Një prind nga Vlora denoncon për një pyetësor që i është dhënë bashkëshortes së tij nga edukatorja, ditët e fundit. Ai përmban pyetje të...

Shantazh çifteve për rryshfet, Rrumbullaku përjashton menjëherë dhe përfundimisht dy punonjësit e policisë, AMP nis hetimet

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku ka urdhëruar përjashtimin e menjëhershëm dhe përfundimtar të dy efektivëve të patrullës së policisë, pas...

I kërkoi 2 mijë euro për një legalizim, arrestohet zyrtari i Kadastrës së Sarandës

Zyrtari i Kadastrës së Sarandës, Laert Pasha, është arrestuar ditën e sotme pas denoncimit të bërë nga emisioni investigativ “Stop”, për një rast korruptiv...

E denoncoi se i vodhi shtëpinë, Endri Prifti reagon për ish-bashkëshorten: Sikur një mijë të zeza të ketë, është nëna e djalit tim

Këngëtari i njohur Endri Prifti pak javë më parë bëri një denoncim në emisionin investigativ “Stop” për grabitjen e shtëpisë nga ana e ish-bashkëshortes...

Shefi i Krimeve “ngacmon” kandidaten për police: Kur do ma prezantosh ndonjë shoqe?

Denoncimi i radhës e ka çuar emisionin investigativ “Stop” në Lushnje. Një nënë e divorcuar dhe me një vajzë certifikohet për police burgu dhe...

“Të lë me barrë”, bamirësi “i fut duart” gruas: Do të heq magjinë, ndjen kënaqësi?

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” në Tv Klan është ndalur në fshatin Bilaj Fushë-Krujë afër Bubqit. Një bamirës i zonës, Nikollë Doda, thotë...

NGJARJA/ Vdes nga tumori, shoku i ngushtë e noterja i grabisin pasurinë

Një rast i rëndë mashtrimi është publikuar në media, ku një qytetari që ndërroi jetë nga tumori i është grabitur pasuria nga shoku i...

Familja e avokatit të arrestuar për korrupsion reagon ndaj emisionit “STOP”: Si merrni anën e të dënuarit dhe sulmoni një avokat? (E PLOTË)

Familjarë të avokatit Lavdosh Shehu kanë reaguar ndaj një kronike të transmetuar në emisionin investigativ “Stop” në TV Klan dy ditë më parë. Shehu është...

Lajmet e fundit