Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

stokolm

Gjumë në avion? Boeing 747 që ngjan me një hotel, ka 33 dhoma dhe 76 krevatë (Sa kushton një natë)

Në qytetin e Stokholmit në Suedi, Oscar Dios gjeti një ide të veçantë për të hapur biznesin e tij. Ai bleu...

Sulmi në Stokholm në zonën më të frekuentuar nga shqiptarët, flet i riu i mbijetuar për newsbomb.al

Momente nga Sulmi- Te shtenat me arme by newsbomb-al

Tronditet Stokholmi/ Kamioni hyn mes turmës së njerëzve, 5 të vdekur, shumë të plagosur

pic.twitter.com/TfRai62QG0 — Johnny Chadda (@johnnychadda) April 7, 2017

Lajmet e fundit