Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
3.6kmh
40 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
29 °
Sht
30 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

Stavri Marko

“Ke qenë qumështor atë kohë”, gazetari përplaset me kreun e Përgjithshëm të Arkivave: Dhërmiu është 99.99% me popullsi greke

Gazetari Stavri Marko ka shkaktuar debat me deklaratat e tij, ku tha se flamuri i Vorio Epirit është simbol i “pavarësisë së Himarës”. Madje ai...

“Himara ka qenë, është dhe do të jetë minoritet kompakt grek”, deklarata e gazetarit shkakton debat, deputetja: Po cënon integritetin e vendi

Gazetari Stavri Marko teksa ishte duke folur për çështjen e Belerit, ka bërë një deklaratë që ka shkaktuar debat. Ai tha se Himara ka qenë...

Lajmet e fundit