Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

stadiumi

Deputeti i PD-së ironizon stadiumin e Lushnjes: Bari? Nuk ka më as lopë vërdallë

Klubi i Lushnjes ka njoftuar që ndeshja Lushnja – Apolonia e vlefshme për javën e parë të Kategorisë së Parë nuk do të luhet...

Zhaklin Lekatarit i dëmtojnë makinën, gjatë natës i thyejnë xhamat në parking

Një incident është regjistruar gjatë mbrëmjes në një nga parkingjet e Tiranës. Burime për mediat bëjnë me dije se automjeti i opinionistes së Big...

Kryebashkiakja Sako në takim me maturantë të gjimnazit “Gjergj Kastrioti”: Stadiumi i ri, një qendër moderne gjithëpërfshirëse për të rinjtë

“Qyteti i Durrësit do të ketë një stadium të ri, në të cilin do të ketë edhe shumë mjedise të reja gjithëpërfshirëse në funksion...

Hapja e fushatës te “Air Albania”, Enkelejd Alibeaj tregon ku i gjen paratë Sali Berisha: Pyesni Erion Veliajn dhe oligarkët që ai përfaqëson!

Kryetari i komanduar i PD, Enkelejd Alibeaj është shprehur këtë pretenduar këtë të martë se Sali Berisha i ka marrë paratë për hapjen e...

Të shtëna me armë zjarri pranë “Elbasan Arena”, raportohet për viktima (Pamje nga vendngjarja)

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak minuta më parë në qytetin e Elbasanit, pranë stadiumit kombëtar "Elbasan Arena". Newsbomb.al mëson se në...

Presidenti Ceferin: Shqipëria ka bërë progres të jashtëzakonshëm! “Air Albania” stadium i madhërishëm

Aleksander Ceferin, president i UEFA-s thotë se vendi ynë ka bërë progres të jashtëzakonshëm në futboll. Kur flet për "Air Albania", ai thotë se...

Safet Gjici: Falenderoj kryeministrin si baba i Zahos që e solli në Kukës, ishte qershia mbi tortë

Kryetari i Bashkisë dhe Presidenti i Klubit të Kukësit, Safet Gjici, ka falenderuar kryeministrin Rama, për prezencën e veçantë të Zahos në inagurimin e...

PAMJET: Nuk i ndal as shiu, qindra anëtarë të PD grumbullohen te stadiumi: Basha ik!

Qindra simpatizantë, anëtarë dhe delegatë të Partisë Demokratike kanë nisur të futen në ambientet e stadiumit kombëtar "Air Albania", prej mëngjesit të sotëm. Aty...

28 dhe 29 nëntori, Rama publikon fotot, “Air Albania Stadium” vishet nga “flamuri” kuq e zi

Me rastin e festave të nëntorin, 28 dhe 29, godina e jashtme e stadiumit “Air Albania Stadium”, është “veshur”me ngjyrat kuq e zi. Ka qenë...

Socialistët mbledhin sot Kongresin e Jashtëzakonshëm, 30 vjetori i PS dhe mandati i tretë i Edi Ramës

Partia Socialiste e Shqipërisë feston sot 30 vjetorin e themelimit të saj. Sot, do të mbahet dhe Kongresi i Jashtëzakonshëm i kësaj force politike,...

Lajmet e fundit