Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
75 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
27 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

stadium

Gazetari bën deklaratën befasuese: Gratë nuk mund të shkojnë në stadium para burrave!

Gazetari i sportit Tami Kona ka komentuar sot shitjen e biletave të ndeshjes Shqipëri-Çeki. Ai u shpreh në një intervistë në “Euronews Albania” se...

“Po përsëriten huliganizmat”, Taulant Balla mbledh krerët e Policisë së Tiranës: Të mos ketë asnjë akt dhune në stadiume, merrni masa

Ministri i Brendshëm Taulant Balla, ka mbledhur këtë të shtunë krerët e Policisë së Tiranës për të kërkuar marrjen e masave maksimale për të...

Drogë në stadium, arrestohen tifozët e klubit italian

Policia italiane e Veronës ka zhvilluar një operacion anti-drogë, ku ka zbuluar një bazë të trafikimit të kokainës brenda stadiumit “Bentegodi”. Mediat e huaja bëjnë...

VIDEO QË S’DUHET HUMBUR/ Pep Guardiola nevrikoset me tifozin, “sherr” në mes të stadiumit: Hajde….

Një moment aspak i këndshëm është regjistruar gjatë ndeshjes së Manchester Cityt dhe Newcastle, në stadiumin “Etihad”. Gjatë minutave të fundit të ndeshjes trajneri i...

VIDEO/ Tifozi i Tiranës ndërpret koncertin e Elvanës, ulet në gjunjë dhe surprizon të dashurën

Propozimi është një nga momentet më të bukura për një çift të cilët vendosin të kalojnë jetën së bashku. Sigurisht kur propozimet vijnë në...

PAMJET/ Ministrja socialiste siç nuk e keni parë, kërcen nën tingujt e muzikës së Elvanës

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka zhvilluar dy netë më parë një koncert madhështor në stadiumin "Air Albania", në Tiranë, me një pjesëmarrje të...

Tifozët bardheblu qëllojnë arbitrin Kridens Meta, “luftë” në përfundim të Tirana-Bylis (VIDEO)

Ndeshja Tirana – Bylis u mbyll me rezultatin 2-2, sfidë e vlefshme për javën e 35-të të Superiores. Një takim që ishte mjaft i...

Kompania belge shpallet fituese, shihni stadiumin modern që do të ndërtohet në qytetin e Vlorës

Është shpallur studio fituese për projektin e stadiumit të Vlorës. Kompania belge XDGA arriti të bindë jurinë e kryesuar nga kryeministri Rama dhe tashmë...

Prezantohet projekti i stadiumit “Niko Dovana”, Rama: Do ta kthejë Durrësin në një qendër me atraksione turistike për vizitorët

Këtë të enjte zhvillohet finalja e konkursit Ndërkombëtar për projektin e stadiumit të ri ‘Niko Dovana’ në Durrës. I pranishëm në këtë konkurs ishte dhe...

Rama e nis ditën me projektin për stadiumin e ri në Korçë: Konceptuar si një qendër e re e qytetit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga projekti fitues të Stadiumit të Ri të Korçës. “MIRËMËNGJES 😊dhe me projektin fitues të Stadiumit...

Lajmet e fundit