Tirana
broken clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
30 %
4.1kmh
75 %
Mër
29 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

Spiropali

Pas Berishës, Bardh Spahia “lum” akuzash Spiropalit: U takua me persona që sot gjenden në burg për vrasje

Pas akuzave të Sali Berishës, i cili në oborrin e Kuvendit tha se ka një video që tregon se Elisa Spiropali është takuar me Bajrat...

Berisha e akuzoi se u takua me Bajrajt, Spiropali: Saliu, i katandisur si snajperist me qira

“Shkodra është një kockë që i ka mbet në fyt, skemi ç'ti bëjmë, Aty do mbetet ajo kockë. Nuk ka alibi të tij nuk...

Spiropali takim me sekretarin e PABSEC: Në fokus forcimi i partneritetit

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka zhvilluar në Tiranë një takim me Sekretarin e Përgjithshëm të Asamblesë Parlamentare për Bashkëpunimin Ekonomik të...

Spiropali në Samitin e organizuar nga Zelensky: Shqipëria do vazhdojë të mbështesë Ukrainën, agresioni rus kërcënim për paqen në botë

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka marrë pjesë sot në Samitin e Tretë të Platformës së Krimesë, i cili u...

“Hupe Sali, hupe”, Spiropali “shpërthen” ndaj Berishës: Të refuzuan nga veriu në jug! Shpresa jote ka përfunduar, eja të shijosh perëndimin e diellit në...

Ministrja socialiste Elisa Spiropali ka zgjedhur që fjalimin e saj në seancën e sotme parlamentare t’ia dedikojë fund e krye ish-kryeministrit Sali Berisha. Spiropali i...

Kuvendi përjashton Berishën, Spiropali: Doktor mblidh mendjen!

Kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla ka përjashtuar kreun e PD-së Sali Berisha nga punimet e kuvendit. Ndërkohë ministrja e Shtetit për marrdhëniet me Parlamentin, Elisa...

Spiropali: 26 shpirtrat e Gërdecit e prisnin Berisha “Junior”-in te dera e SPAK-ut

Është ndërprerë për herë të dytë seanca parlamentare pas përplasjeve të deputetëve të opozitës, të cilët kanë kërkuar interpelancë me kryeministrin Edi Rama për...

“Boll u fsheh si i pandehur”, Bardhi kërkon Ramën në Kuvend, Spiropali: Ju jeni të gjithë grata dhe non-grata, duhet të kaloni oqeanin

Debate të ashpra në Kuvend mes deputetëve të opozitës që kërkojnë shpjegime nga kryeministri Edi Rama për çështjen McGonigal, dhe deputetëve të maxhorancës. Gazment Bardhi...

Spiropali krah shefit të NATO-s në Bruksel: Evidentova rastin e sulmit kibernetik të Iranit ndaj Shqipërisë

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ndodhet në Bruksel ku ka marrë pjesë në një takim me përfaqësues të vendeve aleate...

“Opozita e marrë peng nga dy grabitës bankash”, Spiropali-Berishës: 80-vjeçarja të kërkoi leje për të vrarë Ramën, sepse ti i jep ato lloj lejesh

Ministrja Elisa Spiropali ka replikuar ashpër me ish-kryeministrin Sali Berisha, teksa ka marrë fjalën në foltoren e Parlamentit gjatë seancës së sotme. Spiropali e ka...

Lajmet e fundit