Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
34 %
4.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

SPAK BKH

Mega-operacioni anti-kanabis / SPAK godet grupin e strukturuar të mbjelljes së drogës në Krujë, 8 në pranga dhe 5 në kërkim (EMRAT-DETAJE)

Tetë persona janë vënë në pranga gjatë një aksioni të SPAK, BKH dhe Policisë së Shtetit për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e...

Lajmet e fundit