Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Sonila Meco

Sulmi me armë ndaj Top Channel, thirrja e revoltuar e gazetares: Rrethojeni Shqipërinë me shirita të verdhë nga Hasi në Konispol!

Gazetarja Sonila Meço ka reaguar pas sulmit me armë ndaj godinës së “Top Channel”, ku mbeti i vrarë roja 60 vjeç, Pal Kola. Përmes një...

“Kavie brenda dhe kavie jashtë”, “shpërthen” Sonila Meço: Big Brother laborator, banorët përdoren nga një tv privat me skenar e këta jashtë presin drejtësi

Gazetarja Sonila Meço ka bërë një analizë të shkurtër lidhur me atë çfarë është duke ndodhur brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Përmes një postimi...

Flamur Noka flet për aksionin opozitar, Sonila Meço i pret “vrullin”: Dje nuk erdhe në emision, sot ishe vonë, kjo do jetë opozita?!

Sekretari i Përgjithshëm Flamur Noka, shprehet se Partia Demokratike e drejtuar nga Sali Berisha nuk ka në agjendë protestën e njoftuar sot nga kreu...

Sonila Meço i jep fund “aventurës” si opinioniste e “Big Brother”: Nuk ka qenë zgjedhje e lehtë

Sonila Meço ka qenë e ftuar si opinioniste për dy spektakle rreht në reality-shoën “Big Brother Vip”. Ajo zëvëndësoi Balina Bodinakun, e cila nuk mund...

Gazetarja ia thotë në sy Bardhit: Në gjykatë keni akoma statutin e 2018! Sekretari i PD: E kemi miratuar në 17 korrik 2021, por...

Moderatorja e emisionit “Taqsk Force”, Sonila Meço, është pëfshirë në një debat me Sekretarin e Përgjithshëm të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, përsa i përket...

Sonila Meço njofton largimin nga RTV Ora: Nuk do të jem më në këtë televizion! Por do shihemi së shpejti

Gazetarja dhe drejtuesja e emisionit “Tempora”, Sonila Meço njofton largimin nga RTV Ora. Përmes një shkrimi në rrjetet sociale, ajo bën me dije se...

Lulzim Basha zbulon pse Rama nuk i del në debat publik: Nuk përgjigjet sepse…

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha në një intervistë në Tempora, u shpreh se Rama nuk del në debat publik përballë tij sepse ka frikë. Sipas...

Alarmante/ Apel për ndihmë nga miqtë e kolegët për doktor Drini Dobin, gazetarja jep të dhënat: Do qëndrojë gjatë, na duhen fonde për kurimin...

Drini Dobi, mjeku neurolog në qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” u dërgua ditën e djeshme drejt Italisë për një trajtim më të specializuar, pasi...

Prej 2 javësh tè ‘ngujuara’, gazetarja jep detajin e dhimbshëm: Disa nga grevistet e Ballshit janë me KANCER GJIRI

Prej dy javësh gratë naftëtare të rafinerisë së Ballshit janë futur në grevë urie duke kërkuar të marrin pagat e prapambetura që i kanë...

Gjobiten me 10 milionë lekë Sonila Meço, Dritan Hila dhe Artur Zheji, revoltohet gazetarja: Gjobë se informova publikun? E provova mbylljen e transmetimit live,...

Gjobiten Sonila Meço, Artur Zheji dhe Dritan Hila të Ora News dhe emisionet e tyre me 10 milion lekë të vjetra nga Inspektoriati Shtetëror...

Lajmet e fundit