Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
5.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
25 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

Skrapar

Vodhën një makinë dhe e çuan në skrap, arrestohen 3 të rinj në Skrapar

Policia ka vënë në pranga tre të rinj të cilët vodhën një makinë në Skrapar. Bëhet fjalë për 24-vjeçarin me iniciale...

Sekuestrohen 740 hektarë tokë të përfituara përmes falsifikimit

Gjykata e Beratit ka vendosur sekuestron preventive mbi 740 hektarë sipërfaqe pyjore dhe kullote në Melovë të Skraparit. Sipërfaqja në fjalë...

E rëndë në Skrapar, vetëvaret burri pranë shtëpisë

Një burrë i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur në një pemë pranë shtëpisë së tij. Ngjarja ka ndodhur në...

I dehur në timon, përplas makinën e policisë, arrestohet 44-vjeçari (EMRI)

Policia e Skraparit ka vënë në pranga një 44-vjeçar, i cili duke drejtuar  në gjendje të dehur  makinën ka dëmtuar një automjet policie. ...

Meta ia merr valles në Skrapar, pastaj bën edhe rafting (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta ndodhet ditën e sotme në qytetin e Skraparit ku ka festuar me qytetarët Ditën e Europës si dhe hapjen e sezonit...

Goditja e fortë e largimeve masive, LSI vihet në lëvizje! Ja çfarë ka bërë sot Rama

Ditën e sotme, Luan Rama ka mbledhur strukturat e kësaj partie pikërisht në Skrapar. “Në Skrapar LSI është e do jetë forcë e...

Lajmet e fundit