Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

skender brataj

Vrojtuesit e plazhit padisin Urgjencën Kombëtare për trajnimin e rojeve bregdetare, Brataj: S’e dija që qenkemi rrezik për qytetarët!

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka ngritur shqetësimin e tij përsa i përket rojeve bregdetare. Ai informon përmes një postimi në Facebook, se ...

Brataj thirrje hoteleve në bregdete: Personat me temperaturë e diarre çojini në qendër shëndetësore

Kreu i Urgjencës, Skënder Brataj, ka bërë me dije se për të përballuar sa më mirë fluksin gjatë sezonit të verës, janë shtuar disa...

“Drejtuesi i autobusit uli kokën mbi timon, nuk mbante mend asgjë”, Brataj tregon dy problemet shëndetësore që mund të ketë patur shoferi

Një aksident i frikshëm ka ndodhur paraditen e kësaj të hënë në Tiranë, ku një autobus i linjës së “Unazës” është përplasur me disa...

Arrestimi i mjekut te Trauma, Skënder Brataj: Po vriste njeri? Të më thotë një shqiptar që nuk ka dhënë lekë

Shefi i Ugjencës, Skënder Brataj, në lidhje me rastin e mjekut të Spitalit të Traumës, Fitim Marku, i cili u arrestua disa ditë më...

“Stop aventurave”, Skënder Brataj nxjerr pamjet, momenti kur shpëtohen tre turistët çekë të bllokuar në Theth

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka publikuar pamje nga operacioni, nga i cili u shpëtuan tre turistë çekë që ishin bllokuar në një...

A do të qëndrojë në fuqi orari i mbylljes në 23:00? Ja si përgjigjet Skënder Brataj  

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, ka folur sërish ditën e sotme për situatën e pandemisë në vendin tonë, duke thënë se varianti Omicron...

Pije të nxehta dhe ngrohje graduale, Brataj jep disa KËSHILLA për të përballuar të ftohtin “polar” që ka mbërthyer vendin tonë

Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka dhënë disa këshilla për qytetarët për të përballuar të ftohtin dhe temperatuarat e ulta që kanë përfshirë...

Skënder Brataj: Të blesh certifikatën e vaksinimit, ke paguar për vdekjen

Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka folur për situatën e pandemisë në vendin tonë dhe rritjen e shifrave të të infektuarve në javët...

Kur pritet piku i Omicronit në Shqipëri? Ja si përgjigjet Skënder Brataj

Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj tha se piku i Omicron pritet të jetë në fund të Janarit. Ai u shpreh se në ditët në...

“Ambulanca u vonua 30 minuta”, sqaron Kreu i Urgjencës: Shkuam për 3 minuta në “Don Bosko”

Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka deklaruar se ambulanca në ngjarjen e djeshme, në “Don Bosko”, ku mbeti i vrarë një person dhe...

Lajmet e fundit