Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

skandal

Skandalet e ONE Albania, prej mëngjesit as rimbushje dhe as oferta! Dyqanet “gropë”, sistemi nuk njeh pagesën ama lekët i mban

Mijëra abonentë të kompanisë celulare ONE Albania nuk gjejnë zgjidhje për ofertat dhe rimbushjet, prej orës 09.00 të mëngjesit të kësaj të enjteje. Sistemi...

Skandali në Shkodër, nëna burgoset 8 ditë pas lindjes së djalit

Një skandal është shënuar në Shkodër, ku Diana Bahçja është arrestuar nga policia 8 ditë pas lindjes së djalit. Ka qenë bashkëshorti i saj Naim...

“Shpirt, dritë e zemër”, pas skandalit, publikohen VIDEOT ku e moshuara në Pejë trajtohej me dashuri në azil

Një video e shpërndarë ditën e djeshme  ku nëj e moshuar u dhunua nga infermierja e Shtëpisë së Pleqve “Orenda”, Aurona Pelaj, tronditi opinionin...

Infermieret dhunojnë të moshuarën

Një video tronditës është publikuar në rrjetet sociale, ku tregon disa infermiere/punonjëse duke dhunuar një të moshuar, në Shtëpinë e të Moshuarve “Orenda”, në...

SKANDAL në Kosovë/ Zv.kryeministri Besnik Bislimi niset për në Beograd, policia serbe e kthen në gjysmë të rrugës

Një skandal raportohet këtë të enjte nga mediat në Kosovë, ku numri dy i qeverisë Besnik Bislimi është nisur për në Serbi, por në...

Skandal me biletat e avionit dhe hoteleve të Tiranës për finalen e Conference League, anulojnë rezervimet për tifozët dhe rrisin çmimet

Shqipëria do të organizojë për herë të parë një finale Europiane. Më datë 25 maj në stadiumin “Air Albania” do të luhet finalja e...

SKANDAL/ Tifozët serbë krijojnë koreografinë e turpshme, VARRE me ngjyrat e flamurit të Ukrainës

Një skandal i madh ka ndodhur në ndeshjen e kampionatit serb mes Yllit të Kuq dhe Partizanit të Beogradit, ku tifozët vendas kanë shpalosur...

(VIDEO) SKANDAL në Tiranë/ Pedofili ngacmon 13-vjeçaren: Ç’a pozicioni e do? Të hëngsha p****

Emisioni Stop në Tv Klan denoncon rastin e një pedofili që ngacmonte seksualisht një vajzë të mitur 13-vjeçare. Ka qenë babai i vajzës i...

Thellohet SKANDALI në Kishën Katolike, Papa Benedikti ishte në dijeni të priftërinjve pedofilë

Një mega skandal ka goditur Kishën Katolike pas publikimit të një raporti që provon se Papa Benedikti ishte në dijeni të abuzimeve seksuale ndaj...

SKANDAL/ Del në qarkullim lista me KARTAT ID dhe RROGAT e qytetarëve shqiptarë

Një skandal i madh ka ndodhur me të dhënat personale të qytetarëve shqiptarë. Opinion.al zbulon se në “Whatsapp” po shpërndahet një databazë me të...

Lajmet e fundit