Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

skaf

Mes lotëve dhe dhimbjes, i jepet lamtumira e fundit vogëlushes që u përplas për vdekje nga skafi në Himarë

Është përcjellë për në banesën e fundit 7-vjeçarja e cila ndërroi jetë ditën e djeshme pasi u përplas nga një skaf që drejtohej nga...

Manovra të rrezikshme në det, policia e Sarandës bllokon 3 “Jet ski”, ndëshkon pronarët

Janë bllokuar dhe tre mjete të tjera lundurese “Jet ski” në Sarandë. Policia ka ndëshkuar me masë administrative pronarët e 3 mjeteve lundruese “Jet ski”,...

“S’ka gjumë sonte”, Ardit Gjebrea për tragjedinë në Himarë: Prindërit e mjerë sapo vulosën me zi jetën e tyre, nuk ka kontrolle…

Moderatori i njohur, Ardit Gjebrea ka reaguar në lidhje me ngjarjen e tmerrshme që u shënua në Himarë, ku një skaf përplasi për vdekje...

Pamje trishtuese, babai i vajzës u përball me policin vrasës, ra në gjunjë nga tronditja e madhe

Pamje tronditëse nga momenti i aksidentit të rëndë të ndodhur sot në plazhin e Potamit në Himarë. Babai i vajzës 7-vjeçare që humbi jetën pasi...

VIDEO/ Deputeti i PD tregon tmerrin që i panë sytë: Isha vetëm 20 metra larg, ishte horror

Deputeti i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku, ka rrëfyer tmerrin që i kanë parë sytë ditën e sotme në plazhin e Potamit në Himarë, ku...

Gledis Nano shpreh ngushëllime për vdekjen e 7 vjeçares në Himarë, përjashton autorin nga radhët e policisë dhe pezullon kryekomisarin e Vlorës

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, ka reaguar në lidhje me ngjarjen e ndodhur mesditën e sotme, në Potam, Himarë, ku...

“Si mundet që nuk ndalen ky soj?” Vdekja tragjike e fëmijës në Himarë, “shpërthen” Erion Braçe: Sa larg normales i kemi të pasurit tanë

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe, ka reaguar i revoltuar pas ngjarjes së rëndë në Himarë ku komisari Arjan Tase përplasi për vdekje me...

Komisari përplasi për vdekje fëmijën 5 vjeç në plazhin e Himarës, reagon AMP

Agjencia e Mbikqyrjes Policore ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur ditën e sotme në Himarë ku komisari Arjan Tase goditi për vdekje...

Tragjike në Himarë, ky është ish-shefi i komisariatit të Himarës që goditi për vdekje me skaf 5 vjeçarin (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme ku një 5 vjeçar humbi jetën pasi u godit nga një skaf. Mësohet se drejtuesi i...

Skafi u përplas me shkëmbin nënujor, Policia informacion për aksidentin në Vlorë: Në mjetin lundrues ndodheshin 4 italianë, mes tyre një fëmijë

Policia ka dhënë njoftim në lidhje me aksidentin e skafit në Vlorë. Policia njofton se rreth orës 05:30, në zonën e quajtur "Hunda e Plakut",...

Lajmet e fundit