Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

skaf

Eksperti zbulon dy pistat e zhdukjes së Ervis Martinaj, hetimet përfundojnë në det

Ervin Karamuço, profesor dhe ekspert i njohur i Kriminologjisë, ka treguar dy pistat kryesore në të cilat janë zhvilluar hetimet e Policisë së Shtetit...

Varkat pësuan defekt në det, Policia Kufitare ndihmon turistët në Vlorë

Policia Kufitare e Vlorës ka zhvilluar dy operacione në det gjatë ditës së sotme, duke u ardhur ndihmë turistëve e pushuesve. Mjetet lundruese me...

Përfshihet nga flakët skafi në afërsi të portit në Shëngjin

Një motoskaf është përfshirë nga flakët ditën e sotme në plazhin e Shëngjinit, në afërsi të portit. Flakët janë përhapur masivisht duke krijuar shtëllunga...

Policia kontroll të befasishëm në liqenin e Komanit, bllokohen 5 varka dhe një traget

Policia e Shkodrës ka zhvilluar një operacion të befasishëm në liqenin e Komanit, për rritjen e parametrave të sigurisë së jetës së turistëve dhe...

Peshkonte ilegalisht, policia bllokon skafin në Vlorë dhe gjobit drejtuesin e mjetit lundrues

Policia vijon kontrollet për peshkimin e paligjshëm, ku sot është bllokuar një skaf në vendin e quajtur "Gjiri i Shën Janit", në gjirin e...

Nuk kishte dokumentet përkatëse, policia bllokon skafin në Ksamil dhe gjobit pronarin

Vijojnë kontrollet nga Policia Kufitare, përgjatë gjithë vijës bregdetare në Vlorë, Sarandë dhe Himarë, me qëllim rritjen e parametrave të sigurisë gjatë sezonit turistik. Policia...

Bllokohen 2 mjete lundruese në Vlorë, gjobitet pronari i skafit

Policia e Vlorës ka bllokuar dy mjete lunduruese, për dy arsye të ndryshme. Bllokohet një mjet lundrues skaf dhe ndëshkohet me masë administrative pronari i...

Aksioni anti-drogë në Fier, zbardhet identiteti i pronarit të mjetit që u sekuestrua

Detaje të reja janë zbardhur nga operacioni i zhvilluar mbrëmjen e sotme nga policia dhe FNSH në Fier, në afërsi të grykëderdhjes së Vjosës. Burime...

VIDEO/ Mbetën me skaf në mes të detit, shpëtohen katër turistët në Vlorë

Katër persona janë shpëtuar sot në vlorë, pasi skafi i tyre mbeti në mes të detit. Bëhet me dije se rreth orës 14.00, është kërkuar...

“Skafi doli në breg teksa në det kishte fëmijë”, gazetari denoncon nga plazhi Borshit: A duhet të kemi një viktimë tjetër, e të bëjmë...

Gazetari Osman Stafa ka publikuar një tjetër rast, ku një motorskaf ka kaluar përmes pushuesve në plazhin e Borshit duke u rrezikuar jetën pushuesve. Gazetari...

Lajmet e fundit