Tirana
broken clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
30 %
4.1kmh
75 %
Mër
29 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

shtetasit

“Ka potencialin të përhapet”, Berisha sërish protestë para Parlamentit, Ambasada e SHBA-së apel shtetasve të saj

Ambasada Amerikane në Tiranë, ka apeluar sërish shtetasit e saj të kenë kujdes gjatë protestës e cila do të mbahet në orën 17:00 nga...

Greqia ndalon hyrjen e shtetasve nga vendet e treta, ja çfarë do të ndodhë me shqiptarët

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka njoftuar qytetarët për masat e reja të cilat janë marrë nga pala greke. Përmes një postimi në...

Lajmet e fundit