Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

SHQUP

Fundi i TV-show-t ‘Keeping Up With the Kardashians’ në selinë blu

Nga Arben Rrozhani   Partia Demokratike, me votën e anëtarëve të Këshillit Kombëtar, zgjodhi lidershipi i ri. Ish-presidenti dhe ish-ministri, Bujar...

‘Transmetimi i Salianjit u bë në oborrin e SHQUPI-it’, Balla: Histori që nuk i beson më as Saliu

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka folur nga foltorja e Kuvendit në lidhje me akuzat që janë bërë në drejtim të...

Shehu: Skandal në Lushnjë, drejtoresha e spitalit e diplomuar për ekonomi agrare

Kreu i departamentit të shëndetësisë në Partinë Demokratike, Tritan Shehu ka denoncuar sot atë që e cilëson një skandal të vërtetë në spitalin e...

Rama ironi me PD pas raportit të “TI”: Njoftoni SHQUP-in për këtë skandal

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar në rrjetet sociale Partinë Demokratike pas publikimit të raportit të ‘Transparency International’, që theksonte përmirësimin e renditjes së Shqipërisë...

Lajmet e fundit