Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

shqiperia i jep energji kosoves

Shqipëria ndihmon Kosovën me energji, Pacolli-Ramës: E di që të kanë fyer, por ti ke qenë i gatshëm të na ndihmosh, do të vijë...

Politikani dhe njëkohësisht sipërmarrësi kosovar Behgjet Pacolli ka falenderuar sërish kryeministrin Edi Rama për mbështetjen e ofruar në furnizimin me energji të Kosovës në...

Lajmet e fundit