Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

shoket

Serbia tre ditë në zi kombëtare, 14 vjeçari i planifikoi për një muaj vrasjet në shkollë, iu gjet një listë me emra

Ministri i Arsimit Branko Ruzhiç dhe Ministrja e Shëndetësisë Danica Grujiçiq së Serbisë, kanë dalë me deklaratë pasi nëntë persona u vranë në shkollën...

Apeli i Tiranës pranon kërkesën e familjarëve të Jurgen Kurtit, urdhëron Prokurorinë të rihetojë shokët e vrasësit

Gjykata e Apelit të Tiranës ka pranuar kërkesën që familja e Jurgen Kurtit ka bërë, për të rihetuar tre shokët e vrasësit. Menaxheri i...

Atentati që tronditi Milotin: Fuoristrada e blinduar nuk i mbrojti dot shokët e Vis Martinaj, autorët shkrehën mbi 100 plumba (FOTO)

Një atentat mafioz ka trondit mbrëmjen e djeshme Milotin, ku u qëllua me breshëri armësh në drejt të një mjeti të blinduar, me të...

EMRAT/ Sherri me thika në Berat, policia arreston dy shokët që qëlluan njëri tjetrin për një vajzë

Policia ka vënë në pranga Artur Gjatën, 45 vjeç dhe Ervis Kananin, 37 vjeç, të cilët ditën e djeshme plagosën me thikë njëri tjetrin. Ngjarja...

Plas në emision mes shokëve: Rri mirë se do ta heq rripin…

Në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të emisionit “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, erdhi rasti i Adrianit dhe Josifit. Dy ish-miq emigrantë në Suedi...

Lajmet e fundit