Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

shnatzh

50-vjeçari në Vlorë marrëdhënie intime me vajzën e tezes, filmon gjithçka dhe e shantazhon për t’i marrë para, pas denoncimit bie në pranga (DETAJE)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Vlorë, ku një burrë ka krijuar lidhje intime me vajzën e tezes. Kushërinjtë edhe pse ishin të martuar...

U divorcua një muaj më parë, shantazhohet me foto INTIME njeriu më i pasur në botë

Njeriu më i pasur në botë, themeluesi i Amazon.com, Jeff Bezos, ka akuzuar pronarin e ‘National Enquirer’ se po e shantazhon me publikimin e...

Lajmet e fundit