Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
5.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
25 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

Shkoder

Atentati në Dukagjin, reagon Policia e Shkodrës: S’kemi mbërritur ende, terreni i vështirë

Policia e Shkodrës ka reaguar lidhur me ngjarjen të ndodhur mbrëmjen e sotme në malin e Shoshit, ku si pasojë e të shtënave me...

I bënë atentat sot dhe i vranë të atin, kush është Gjin Guri, 46-vjeçari që shkëmbeu zjarr me policinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shosh, Dukagjin, ku si pasojë e të shtënave me armë zjarri, automatik, mbeti i...

Basha “braktis” kryeqytetin dhe shkon në Shkodër, takon punonjësit e një fasonerie

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka lënë takimet në kryeqytet dhe i është drejtuar  Shkodrës. Ai ka bërë një bashkëbisedim të hapur me punonjësit...

Prek Tonaj u vra në lokalin e tij në Shkodër, arrestohet pas një viti pronari i lokalit, dha dëshmi të rreme

Ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës, Gegë Tefaj pronari i lokalit ku ndodhi vrasja e Prek Tonajt. Bëhet me dije se në pranga...

Basha takim me pedagogët e Universitetit të Shkodrës: Edukimi i brezit të ri, prioritet i PD-së

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është  takuar këtë të mërkurë me një grup pedagogësh të rinj të Universitetit “Luigj Gurakuqi” në Shkodër. Gjatë takimit me...

Vrasja e 33-vjeçarit në Shkodër, arrestohet vëllai i autorit (EMRI)

Ka rënë në prangat e policisë së Shkodrës vëllai i autorit të ngjarjes së mbrëmshme, ku u vra me armë zjarri 33-vjeçari Valter Fierza. Bëhet...

Të rinjtë nga Shkodra shkëlqejnë në festivalin INTEL AI, krijojnë projektin me inteligjencën artificiale për lehtësimin e trafikut

Kryeministri Edi Rama i ka bërë jehonë suksesit të tre të rinjve nga Shkodra, të cilët kanë fituar vendin e parë në festivalin ndërkombëtar...

Krimi që tronditi Shkodrën, si u vra 33-vjeçari nga fqinji i tij për një vend parkimi (DETAJE)

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në fshatin Hoti i Ri në Shkodër, ku 33-vjeçari Valter Fierza mbeti...

FOTO/ Ky është Valter Fierza, i riu që u vra në Shkodër mbrëmjen e sotme

Është publikuar foto e Valter Fierzës, 33-vjeçari i cili u vra me armë zjarri në Shkodër mbrëmjen e sotme. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth...

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, qëllohet për vdekje 33-vjeçari (EMRI)

Valter Fierza, një 33-vjeçar nga Shkodra ka mbetur i vdekur pasi është qëlluar me armë zjarri mbrëmjen e kësaj të enjte. Mësohet se ngjarja ka...

Lajmet e fundit