Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

shihemi ne gjyq

VIDEO/ Llogaria bankare pa asnjë qindarkë, babë e bir përballen në “Shihemi në gjyq”: Do të të shklyej dysh

Këtë javë u përballën në gjyq Avniu dhe djali i tij Eranieo. Të pranishëm në publikun e  programit “E Diela Shqiptare” ishin edhe bashkëshortja Flora dhe...

VIDEO/ “Të thyej këmbët unë”, nxehen gjakrat mes burrave te “Shihemi në gjyq” : Je zero e gjysmak!

Ndërsa Toni përpiqet t’i sqarojë ndërmjetëses Eni Çobani problemin e tij, thotë se ka qenë Antonini problemi. Sipas tij, e ka pyetur inxhinierin nëse...

VIDEO/ “Mos të martoheshe, pufka pambuku e di gruan?” Babai kritikon djalin në mes të emisionit: S’je gjaku im, je kopuk

Konflikti i radhës në “Shihemi në Gjyq” nga “E Diela Shqiptare” në Tv Klan vjen midis babë e bir, Besnikut dhe Taulantit. Besniku është...

Si i mashtroi ish-dhëndri, u mori vajzën dhe 7000 euro, shkoi bleu tokë për vete dhe prindërit me paratë e ish-vjehërrve

Vajza e vogël e Nafijes dhe Qerimit është martuar në moshën 17-vjeçare me një djalë 29-vjeçar që jetonte në Greqi. Çifti është ndarë prej...

Historia e pazakontë/ Edlira la burrin për mamanë: Ika nga Gjermania brenda 24 orëve, më kishte marrë malli për nënën dhe vëllain (VIDEO)

Talenti dhe përkushtimi ndaj muzikës e dërguan Edlirën drejt Gjermanisë duke lënë pas nënën dhe vëllanë e saj të vogël që erdhi në jetë nga...

Telefonata në orët e vona në ballkon, Juliani tregon si zbuloi tradhtinë e bashkëshortes: Mamaja përkrahte atë, ishin të dyja kundra meje

Juliani, i cili është thirrur nga nëna e tij Serija në “Shihemi në Gjyq” për konfliktin lidhur me një banesë, e akuzon se ajo...

U martua dhe humbi virgjërinë në moshën 50-vjeçare: E kisha stakuar, bir nëne të më dilte para!

Rubrika “Shihemi në Gjyq” nga “E Diela Shqiptare” në Tv Klan nuk solli vetëm një konflikt mes shoqesh, por edhe historinë e rrallë të...

VIDEO/ Bashkëshortja e akuzon se e ka ‘shtypur’, Agronin e kap inati me Eni Çobanin: U ke dalë grave në krah e hajde t’i...

Agroni është bashkëshorti i Mirelës, e cila e ka thirrur në “Shihemi në Gjyq” me pretendimin se është e shtypur prej tij. Në insertin...

“Motrat, 4 nepërkat”, vëllai: E laja e shpëlaja mamin, e kisha Perëndi! Ato bëheshin xheloze edhe më bullizonin

Gëzimi është djali i vetëm mes 4 motrave i cili ka thirrur në “Shihemi në Gjyq” më të voglën,  Verën. Në insertin prezantues të...

“Çonte rrobat e mia te hoxha”, nusja: Burri në Maqedoni, me kë do ngelja shtatzënë, me vjehrrën?

Blerina, në këtë pikë të rubrikës “Shihemi në Gjyq” të “E diela shqiptare” në Tv Klan ndan edhe detaje  nga jeta familjare në shtëpinë...

Lajmet e fundit