Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Sherri Ane Cervelli

Ndërron jetë aktori i njohur i filmave, William Smith

Aktori William Smith, i njohur për rolet e tij me motoçikleta, kaubojsa dhe për një seri filmash televizivë, ka vdekur në moshën 88-vjeçare. Gruaja...

Lajmet e fundit