Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

sherr me thika

Sherr me thika në Tiranë, plagosen dy persona

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e sotme mes dy personave në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në...

Babai dhe vajza qëllohen me thikë nga 32-vjeçari në Berat

Një 32-vjeçar është arrestuar nga policia në Berat për qëlloi me thikë dy persona, duke i lënë të plagosur.   Fatjon...

Sherri në Vlorë, Policia: Nuk u përdorën mjete prerëse, ja çfarë ndodhi

Disa të rinj u konfliktuan sot në qytetin e Vlorës, ku dy prej tyre mbetën të plagosur lehtë. Fillimisht u raportua...

Përleshen me thika në gjendje të dehur, shqiptarët përfundojnë në spital

Ndërkohë, në momentin që policia ka mbërritur në vendngjarje ka gjetur vetëm të plagosurit.  

Sherr me thika në Tiranë, i riu transportohet në gjendje të rëndë në spital

Disa të rinj janë përleshur me thika mbrëmjen e sotme në Tiranë. Sherri ka ndodhur pak minuta më parë në zonën...

Sherr me thika në pedonalen e qytetit, plagosen 2 persona

Paraditen e sotme ka ndodhur një përleshje me thika në mes të qytetit të Beratit, ndërsa kanë mbetur të plagosur dy persona. Sipas...

Sherr me thika në Tiranë, babë e bir plagosin 26 vjeçarin

Një konflikt mes tre personave ka degraduar deri në nxjerrjen e armëve të ftohta në kryeqytet mbrëmjen e sotme, ku ka mbetur i plagosur...

Tmerr në Tiranë, sulmohet me THIKË çifti i të rinjve

Dy të rinj kanë mbetur të plagosur mesditën e sotme në zonën e Unazës së Re në kryeqytet, pas një konflikti të ndodhur jashtë...

Lajmet e fundit