Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
64 %
2.6kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

sherbimi meterekologjik

PARASHIKIMI I MOTIT/ Edhe kjo javë e “mbërthyer” nga i nxehti afrikan, temperaturat do të arrijnë në 42 gradë celcius

Edhe kjo javë pritet të jetë e mbërthyer nga i nxheti afrikan, me temperaturat që do të arrijnë deri në 42 gradë celcius në...

E diela perfekte për të gjithë adhuruesit e plazhit, ja si do të jenë temperaturat për ditën e sotme

Dita e sotme do të jetë perfekte për të gjithë ata që adhurojnë plazhin, pasi temperaturat do të jenë të larta dhe do të...

Parashikimi i motit: Kjo javë nis e freskët, por termometri do shënojë 39 gradë Celcius në këto qytete

U duk se e lamë pas valën e të nxehtit afrikan, por sipas parashikimit ditë “përvëluese” na presin në fund të kësaj jave. Dita e...

Menduat se erdhi vera? Të mërkurën fillojnë reshjet e shiut, ky është parashikimi i motit për javën e ardhshme

Temperaturat e larta të ditëve të fundit kanë bërë që shumë qytetarë t’i drejtohen plazheve të vendit, por do të jetë e mërkura dita...

Keni plane për në bregdet, ja çfarë ka rezervuar moti për ditën e sotme

Dita e sotme do të karakterizohet nga mot me diell dhe temperatura të larta. Sipas Shërbimit Metereologjik. dita e enjte do...

Lajmet e fundit