Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

shendetesi

Manastirliu sqaron në Interpelancë: Çfarë na thonë të dhënat e derisotme për sëmundshmërinë

Nga foltorja e Kuvendit, Ministrja e Shëndetësisë, e thirrur në interpelancë, ka folur për ecurinë e deritanishme të Kontrollit Mjekësor Bazë si dhe ka...

Manastirliu jep lajmin: 1 milion euro investime në spital, në 2018 hapet kabineti i ri i hemodinamikës

"Nga Janari, shtrihet sistemi patronazhimit për mbështetje të specializuar në spitalet rajonale dhe bashkiake”. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu...

Turizmi shëndetësor në Shqipëri, shtetas të huaj rendin drejt vendit tonë. Mediat japin ALARMIN për ndërhyrjet plastike

Sipas të dhënave të INSTAT, në tre muajt e parë të këtij viti kanë ardhur në Shqipëri 180 shtetas të huaj pikërisht për turizmin...

Historia e rrallë, nëna kërkon ndihmë për 9 vjeçaren me çrregullime të gjinisë: Nëse i them që je vajzë ajo më dhunon

Historia e një 9-vjeçari me çrregullime të gjinisë dhe autizëm bërë publik sot në emisionin "Me zemër të hapur” në “News24” nxjerr në pah...

Rama publikon videon: Ja një copëz e kantierit të Rilindjes së Shëndetësisë. Ulëm tarifat në mënyrë drastike

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pak më parë një video të shkurtër ku tregohen ndryshimet e bëra në fushën e Shëndetësisë. Përmes planeve “si ka...

Lajmet e fundit

Standard

Panorama

Tetori rozë

Dita