Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

Shefja e OSBE

“Kandidatët bënë fushatë lirisht”, OSBE publikon raportin paraprak: Zgjedhjet ishin paqësore, por nuk munguan ndërhyrjet partiake!

Drejtuesja e OSBE/ODIHR, Audrey Glover ka prezantuar raportin paraprak të misionit që drejton dhe që ka për qëllim vëzhgimin e zgjedhjeve, duke e konsideruar...

Shefja e OSBE vjen në Shqipëri, takohet me krerët më të lartë të shtetit

Sekretarja e Përgjithshme e OSBE, Helga Schmid do të vijë nesër në Tiranë, në një vizitë zyrtare. Ajo do të pritet nga ministrja e...

Lajmet e fundit