Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

shefi

Oficeri braktis Policinë Kriminale, shefi dhe prokurori Xhevahir Lita e shitën te grupi Bajri

Elton Myrtaj, një nga oficerët më të mirë të policisë kriminale në Shkodër, i cili në 2021 ndoqi me përkushtim për të zbardhur autorët...

Vdekja e dy turistëve italianë në Ksamil, Rrumbullaku pezullon shefin e Rrugores dhe urdhëron hetim për zinxhirin komandues

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku ka pezulluar nga detyra shefin e Seksionit të Policisë Rrugore në Komisariatin e Policisë Sarandë,...

Punonjësi i komunales shkon i gjakosur për kallëzim, Policia e Fierit: Thotë se e ka rrahur shefi, NUK ka pranuar të firmosë një formular

Një punonjës i ndërmarrjes së komunales, Bashkia Patos, është paraqitur në Policinë e Fieri dhe ka bërë kallëzim se është dhunuar fizikisht nga shefi...

Shefi i “Tik Tok” del para Kongresit, Chew mohon se Qeveria kineze ka akses në të dhëna, ligjvënësit amerikanë të bindur për të kundërtën

Pretendimet e shefit ekzekutiv të TikTok, Shou Chew, se kompania nuk është një krah i qeverisë kineze, duket se po kalojnë pa u vënë...

Shefi RENEAS flet pas arrestimit: Paratë i kam të justifikuara, nuk jam pjesë e asnjë grupi kriminal! Thirret në polici dhe miku biznesmen

Altin Morina mohon të jetë pjesë e ndonjë grupi kriminal dhe thotë se paratë me të cilat është arrestuar dje në makinë, i ka...

Të fus në dhe… unë të marr jetën mor by***ir! Shefi i Komisariatit të Pukës rreh qytetarin

Një qytetar nga Puka, i quajtur Zamir Puka, ka denoncuar në redaksinë e emisionit investigativ “Stop” dhunën e përdorur nga ana e shefit të...

“Çmendet” shqiptari në Gjermani, plagos me thikë shefin dhe kolegun

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjermani, ku një shqiptar ka plagosur me thikë dy persona. Bëhet me dije se autori është një 33-vjeçar...

“Ne po hapim varret tona”, shefi i OKB-së në alarm: Mjaft e trajtuam natyrën si tualet

Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara Antonio Guterres ka përforcuar reputacionin e tij si një nga avokatët më të zëshëm për veprime urgjente...

Arrestohet nipi i SHEFIT në Policinë e Tiranës, u kap me armë pa leje gjatë operacionit anti-drogë

I afërmi i një punonjësi të Policisë së Shtetit ka rënë në pranga gjatë një operacioni anti-drogë. Bëhet fjalë për  nipin...

Kapi punonjësen duke fjetur në orar të punës, nuk do ta besoni çfarë i bëri shefi

Një ngjarje e veçantë ka ndodhur në Sidney të Australisë. Një pastruese u ‘kap mat’ nga kamerat e sigurimit duke fjetur gjumë në divanin...

Lajmet e fundit