Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

shefi reneas

Publikohen pamjet: Momenti kur ish-shefi i RENEAS merr 113 mijë eurot nga biznesmeni i ndërtimit

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar mbrëmjen e sotme pamjet e kameras së sigurisë brenda një lokali te "Kodra e Diellit" në Tiranë, në të...

“Është miell buke, jo kokainë”, detaje nga prangosja e shefit të RENEAS, Altin Morina dyshohet se ishte pjesë e grupeve të drogës

Altin Morina, banues në Tiranë dhe me detyrë Shef i Stërvitjes te Reparti Special Renea, është arrestuar në kushtet e flagrancës në zonën e...

Shefi RENEAS prangoset nga “Shqiponjat”, me Audi luksoz në Tiranë dhe me 100 mijë euro në qese plastmasi (EMRI)

Altin Morina, banues në Tiranë dhe me detyrë Shef i Stërvitjes te Reparti Special Renea, është arrestuar në kushtet e flagrancës nga "Shqiponjat", pasi...

Lajmet e fundit