Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

shefe

Do japë dorëheqjen? Elon Musk gjen CEO-n e ri të Twitter

CEO i Twitter, Elon Musk, tha të enjten se ai ka gjetur një shefe të re ekzekutive për platformën e medieve sociale dhe se...

Nuk i dha postin që kërkonte, polici vë në plan skenarin e hakmarrjes ndaj shefes, një shqiptar e ndihmon (EMRI)

Një punonjës i policisë lokale të Trezzanos në Itali është arrestuar ditën e sotme, pasi akuzohet se vendosi drogë në makinën e shefes së...

Ditëlindja e shefes “u kushtoi shtrenjtë”, rikthehen në detyrë pas pezullimit 4 efektivet e forcave “Shqiponja”

Katër efektivët e forcave “Shqiponja” që u pezulluan pak ditë më parë janë rikthyer sërish në detyrë.R.P., Xh.N., A.Sh. dhe R.M u larguan nga...

Një amvisë e vërtetë, Dua Lipa filmohet duke gatuar

Nuk na ndodh shpesh ta shohim duke gatuar këngëtaren shqiptare e famë botërore Dua Lipa. Por ditën e sotme i dashuri...

Lajmet e fundit