Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

shantazh

“Kur lëshoi Tigrin, juve nuk iu llogarit”, Flamur Noka denoncon shantazhet: Drejtori i AKU-së po terrorizon rrogozhinasit

Flamur Noka ka dalë me një reagim publik, ku denonconte shantazhet e mazhorancës për përsëritjen e zgjedhjeve lokale në Rrogozhinë. Sekretari i Përgjithshëm i Partisë...

Braktisi mbledhjen e Kryesisë, Bardhi: Shantazhi ndaj deputetëve, sjellje prej grupi paramilitar

Gazment Bardhi është një nga deputetët të cilët u larguan mbrëmjen e djeshme nga mbledhja e Kryesisë, pasi nuk ra dakort me vendimin për...

Shantazhuan biznesmenin në Tiranë për 100.000 euro, Policia Kriminale prangos babë e bir, shpallet në kërkim “zyrtari i lartë” që i mashtroi (EMRAT-NGJARJA)

Dy shtetas janë vënë në prangat e Policisë së Shtetit, pas një operacioni të gjerë ku janë përfshirë disa sektor të rëndësishëm, si Policia...

“Koka jote për pak ditë në liqenin e Pogradecit”, shantazhohet në Tik Tok 37-vjeçarja, hapin adresa me foto dhe video të saj

Rrjetet sociale fillimisht u cilësuan si një revolucion në fushën e komunikimit, por  askush nuk foli për disavantazhet që ato kanë. Nëpërmjet tyre njerëzit...

“Nxirrni paratë shpejt”, kërcënuan një person dhe familjarët e tij, arrestohen dy të rinjtë në Tiranë (EMRAT)

Dy të rinj janë arrestuar sot nga Policia e Tiranës, pasi akuzohen se kanë kërcënuar një 34 vjeçar dhe familjen e tij, duke iu...

“Ia jep dot robit 150.000 euro”, zbardhet dosja e shantazhit ndaj Salillarit, Policia e udhëzoi si të vepronte, milionat u tërhoqën nga llogaria e...

Jasmin Pepaj, Rezart Pepaj dhe Sherif Kadroviç janë tre personat e arrestuar nga Policia dhe që aktualisht ndodhen në masë sigurisë "Arrest në burg",...

Shantazhoi një person për 4 milionë lekë, momenti kur Policia e Elbasanit prangos autorin (VIDEO)

Një 35 vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Elbasanit, pasi ka kanosur dhe shantazhuar një shtetas, për t'i marrë 4 milionë lekë....

“3 mijë euro ose do të zbulojmë lidhjen intime”, arrestohen tre persona në Elbasan për shantazh në Instagram

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Elbasanit pasi akzuohet se kanë kërcënuar një person se nëse nuk i jepte para do...

I merrte para një vajze 22 vjeçe, Policia arreston të riun nga Kombinati: E shantazhonte me foto dhe video

Një 27 vjeçar nga Tirana është arrestuar nga efektivët e Komisariatit nr.6 në Kombinat, pasi përndiqte në mënyrë të vazhdueshme dhe shantazhonte një vajzë....

“Më jep lekë ose do të nxjerr fotot intime në Facebook”, Operacionalja arreston 26 vjeçarin në Durrës, shantazhonte një vajzë

Një 26 vjeçar nga Durrësi ka rënë në prangat e Forcës Operacionale pasi ishte shpallur në kërkim dhe gjatë kësaj kohe kanoste një vajzë,...

Lajmet e fundit