Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
34 %
4.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

sgerr

Sherr mes tre personave në Mamurras, pas debatit autorët shkojnë dhe qëllojnë me armë jashtë banesës së qytetarit (EMRAT)

Të shtëna me armë janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në lagjen “Demokracia”, Mamurras. Policia zqaron se pas një konflikti të çastit për motive të dobëta,...

Sherr mes shqiptarëve në Itali, plagoset rëndë 36-vjeçari

Një sherri dhunshëm ka ndodhur mes dy shtetasve shqiptarë në Itali ku si pasojë ka mbetur i plagosur njëri prej tyre. ...

Plas sherri në Laprakë, plagosen me armë zjarri të paktën 4 persona

Në ngjarje e rëndë sapo ka nodhur në Tiranë. Të paktën 4 persona sapo janë plagosur me armë zjarri në një...

Lajmet e fundit