Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

servis makinash

Vjedhje me armë në Tiranë, autorët me kallashnikovë grabisin varsen dhe orën e pronarit të një servisi

Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rugën "Demokracia", Paskuqan 2, në një servis. Bëhet me dije se dy persona të paidentifikaur me armë...

Shpërthim me tritol në një servis makinash në Tiranë

Një shpërthim me tritol është shënuar mëngjesin e sotëm në afërsi të Liqenit të Thatë në Tiranë. Bëhet me dije se në orën 04:35, në...

Zjarr në Berat, përfshihet nga flakët servisi i makinave, si paraqitet situata

Flakët e zjarrit mbrëmjen e sotme kanë përfshirë një servis makinash i cili ndodhet pranë ish-karburantit shtetëror në Berat. Ambienti është shkrumbuar plotësisht, ndërkohë që...

Punonte në servis makinash, humb jetën papritur 31-vjeçari (Emri-Detaje)

Një 31-vjeçar ka ndërruar jetë teksa po punonte një një servis makinash në qytetin e Fierit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur...

Lajmet e fundit