Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

sera

Zbulohen tre sera me 280 fidanë kanabisi në Kurbin

Policia vijon operacionin antikanabis në çdo skaj të vendit. Ditën e sotme  falë aksionit  policor të koduar “Imazhi” janë zbuluar dhe shkatërruar tre sera...

“Imazhi” zbulon 31 sera me kanabis në Kurbin, asgjësohen dhe 3510 bimë narkotike dhe arrestohet një person

Është finalizuar ditën e sotme faza e gjashtë e megaoperacionit policor anti-kanabis i koduar me emrin “Imazhi” në qarkun e Lezhës. Gjatë këtij aksioni në...

Policia e Shtetit bën bilancin e 24 orëve: Finalizuam 4 operacione, zbuluam sera për kultivimin e kanabisit

Policia e Shtetit ka bërë një bilanc të 24 orëve të fundit dhe thotë se ka finalizuar me sukses 4 operacione, dy prej të...

Operacion masiv në Malësinë e Madhe, zbulohen 27 sera për rritjen e fidanëve të kanabisit, Policia: Deri tani kemi numëruar 8,000 rrënjë (VIDEO)

Një operacion i madh antidrogë është duke u zhvilluar në Malësinë e Madhe prej ditës së djeshme. Policia e Shkodrës bën me dije se...

Muhamet Rrumbullaku me “dorë të hekurt”, shkarkon drejtorin e Beratit dhe e “degdis” në Akademi, shefat e Krimeve përjashtohen përgjithmonë (EMRAT)

Muhamet Rrumbullaku, drejtor i Policisë së Shtetit, ka zhvilluar një analizë pune me strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Berat. Shtatë drejtues dhe specialistë...

Shkarkohet drejtori i policisë së Beratit, ja kush e zëvendëson

Është shkarkuar nga detyra drejtori i Policisë së Beratit, Edmond Tarkaj. Bëhet me dije se Tarkaj është zëvendësuar nga Kastriot Skënderi, i cili më herët...

Sera me 95 gra që qethnin hashashin, zbulohet pronari, arrestohen 9 roje të armatosur në Berat

Policia Kriminale ka zhvilluar një operacion të madh antidrogë sot në Berat, me strukturat e Policisë atje, ku janë shoqëruar në total 105 persona....

Gjendet i therur me thikë një person në Fier, edhe 4 vite më parë e plagosën në mes të qytetit (EMRI)

Një ngjarje e rëndë raportohet mëngjesin e kësaj të shtune nga qyteti i Fierit. Një shtetas i identifikuar si Petraq Gjika është gjetur i...

Aksione anti-kanabis në gjithë vendin, Policia kontrolle “blic” në sera, magazina e ambiente të mbyllura

Policia e Shtetit ka nisur një aksion "blic" për kontrollin e serave, tuneleve, magazinave dhe ambienteve të mbyllura, me qëllim goditjen e veprimtarisë kriminale...

Godit sërish deputeti i Lushnjes: Shoqja ministre vish çizmet e llastikut e hiq takat, do të të çoj te fermerë të majtë, nuk hanë...

Deputeti i Lushnjes së PD, Saimir Korreshi ka postuar foto të disa serave në këtë qytet që janë shkatërruar nga furtuna duke shkaktuar kështu...

Lajmet e fundit