Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

Selman Stermasi

Ndahet nga jeta në moshën 102 vjeçare, “Nona Tirona”, bashkëshortja e futbollistit të madh Selman Stërmasi, Nezihat Stërmasi

U nda nga jeta mëngjesin e sotëm në moshën 102 vjeçare Nezihat Stërmasi, bashkëshortja e futbollistit të madh Selman Stërmasi. E njohur si “Zonja Tirana”,...

Familja dha ALARMIN se ishte zhdukur dhe e kishin marrë peng, Policia gjen 25 vjeçarin në Tiranë, ai habit me deklaratën: Kam ikur vetë...

Ilir Daka, i deklaruar i zhdukur prej tre ditësh nga familaj e tij, është gjetur nga Policia e Tiranës. 25 vjeçari sipas familjarëve ishte...

“Me rob shpie, ju q*fsha ropt”, nami me policë te “Selman Stërmasi”, 10 efektivë të Shqiponjave për të arrestuar një person; e godasin dhe...

Një përleshje e fortë ka ndodhur sot në mbrëmje në hyrje të stadiumit “Selman Stërmasi”. Në videot e siguruara nga Newsbomb.al shihet se në...

DEZINFEKTIM total i stadiumit ‘Selman Stermasi’ dhe kompleksit ‘Skënder Halili’, Klubi i Tiranës e merr seriozisht rifillimin e kampionatit (VIDEO)

Më në fund u vendos: në 3 qershor në Shqipëri do të luhet futboll. Tirana, që kryeson me 9 pikë ndaj...

Tirana tregon shenja jete, mund Vllazninë në “Selman Stërmasi”

Tirana ka marrë një fitore shumë të bukur mbrëmjen e sotme në stadiumin “Selman Stërmasi” përballë Vllaznisë e vlefshme për Kupën e Shqipërisë. ...

Kombëtarja U21 e nis me humbje, Ukraina fiton në “Selman Stermasi”

Kombëtarja shqiptare e futbollit U-19 i ka filluar me humbje ndeshjet eliminatore të Kampionatit Europian U-19 “Finlandë 2018”. Në ndeshjen e zhvilluar...

Futbolli peng i politikës, protesta e PD shtyn një tjetër ndeshje futbolli

Sopoti-Elbasani që ishte parashikuar të luhej nesër në "Selman Stërmasi" nuk do të zhvillohet. Shkak bëhet mungesa e policisë në këtë...

Gazetari i njohur ndez sërish situatën: Për nderin e “Selman Stërmasit”, më mirë i vdekur se i kuq

Gazetari i njohur i News 24, Bledian Koka ka ndezur sërish situatën për çështjen e stadiumit “Selman Stërmasi”. Koka, i vetëdeklaruar...

Lajmet e fundit