Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

selia e pd

Një ditë pas humbjes në Rrogozhinë, Ilir Meta i shkon në zyrë Sali Berishës

Politikani Ilir Meta ka mbërritur pak momente më parë në selinë e Partisë Demokratike, për tu takuar me aleatin e tij, ish-kryeministrin Sali Berisha. Ky...

Ikin dritat në selinë e PD, Sali Berisha po jepte konferencë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar nga selia e PD largimin nga Shqipëria të Arben Ahmetaj, në të njëjtën kohë që për të SPAK çoi...

Edhe Dash Sula sulmon Bashën: Turp i atyre që nuk kanë ikur asnjëherë, përdorin grupe “të fortësh” për të hyrë në selinë e PD

Deputeti demokrat Dash sula i bashkohet politikanëve të djathtë që dënojnë dhunën e ndodhur mbrëmjen e djeshme në selinë e Partisë Demokratike, pranë dy...

“Nuk do shkojmë me tulla dhe leva”, Zekthi zbulon lëvizjen e Alibeajt për ambientet e selisë së PD

Anëtari i Kryesisë së Partisë Demokratike, Fitim Zekthi thotë se grupimi i Enkelejd Alibeajt, apo ajo që tashmë është PD-ja zyrtare, nuk do të...

Sali Berisha akuzon Yuri Kim nga selia e PD: Ndërhyri në mënyrë brutale në gjyq, do Lulzim Bashën si kufomë në krye të partisë!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar drejtpërdrejt ambasadoren Yuri Kim, për vendimin e djeshëm të Gjykatës së Apelit, e cila e dërgoi çështjen për vulën...

Protesta te selia e PD, Çani: Më 8 janar duhet të kishte patjetër të vrarë

Moderatori dhe analisti Arjan Çani thotë se në protestën e dhunshme të 8 janarit në selinë e PD, duhet të kishte patjetër viktima. Sipas...

30 minuta para protestës, Ilir Meta shkon në zyrën e Sali Berishës

Kreu i Partisë së Lirisë ka mbërritur pak minuta më parë në zyrën e Sali Berishës. Siç shihet dhe nga pamjet, Ilir Meta ka...

Berisha mbërrin në selinë e Partisë Demokratike pak para protestës  

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha ka mbërritur në selinë  blu rreth orës 14:00 të ditës së sotme, pak para fillimit të protestës. Ende...

Meta shkon në selinë e Partisë Demokratike, takim “kokë më kokë” me Berishën

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, mëngjesin e sotëm është parë teksa ka shkuar pranë ambienteve të selisë së Partisë Demokratike. Burime për mediat...

Lirimi i Alqi Bllakos, Këlliçi: Rama u sigurua që nuk do të “këndojë” nga qelia

Deputeti Belind Këlliçi në një deklaratë për mediat nga selia e PD, komentoi lirimin nga burgu të ish-deputetit Alqi Bllako. Ky i fundit, sot,...

Lajmet e fundit