Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

seksi

Jori Delli “ngre” temperaturat, poston foto nga dushi

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Vip, Jori Delli është ndër personazhet më të ndjekura në botën e showbizzit.. Ajo është shumë aktive në rrjetet...

Papa Françesku në një dokumentar me të rinjtë: S*ksi, një nga gjërat më të bukura të dhëna nga Zoti

Papa Françesku pasi qëndroi disa ditë në spital është kthyer dhe ka bërë një deklaratë që ka bërë xhiron e rrjetit. Në një bashkëbisedim me...

Ky shtet merr vendimin drastik: Seksi para martese do të dënohet me burgim!

Parlamenti i Indonezisë pritet të miratojë një ligj të ri penal këtë muaj, i cili do të dënojë marrëdhëniet seksuale jashtë martesës me burgim,...

Roza Lati e thotë troç: Shqiptarët kanë nevojë për s*ks, të hapen shtëpitë publike dhe të legalizohet marijuana

Roza Lati është një ndër vajzat më transparente të shoëbizit shqiptar. Së fundmi e ftuar në “Expuls" Rozës i tërhoqi vëmendjen "coveri" i celularit të...

Me diferencë të madhe edhe nga aktorët, Vladimir Putin zgjidhet burri më seksi i Rusisë

Një sondazh në Rusi ku u përfshinë 1000 meshkuj dhe 1000 femra, ka zgjedhur presidentin Vladimir Putin si burrin më seksi të Rusisë.Presidenti mori...

‘Je gjithmonë e më shumë seksi’, Ermal Hoxha flirton publikisht me Rezartën, si përgjigjet këngëtarja

Ndonëse Ermal Hoxha, nipi i diktatorit Enver Hoxha, qëndroi në burg për tre vite e gjysmë, bashkëshortja e tij Rezarta Shkurta e ka mbështetur...

Habit deputeti shqiptar: Enca Haxhia nuk është seksi, kjo këngëtare e ka gjoksin si raketë amerikane

Deputeti shqiptar i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, ka dhënë një intervistë ndryshe për emisionin "Mirage". Që në fillim, Zeka deklaroi...

Lajmet e fundit