Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

seanca gjyqesore

“Je një mashtrues ordiner”, sherr në seancën gjyqësore të Ardian Çapjas; I penduari i drejtësisë, Bardhi: Më ofruat lekë për të vrarë babë e...

Ditën e sotme është zhvilluar seanca e radhës ndaj Ardian Çapjas dhe të pandehurve të tjerë. I penduari i drejtësisë, Ervis Bardhi ka rrëfyer...

Banorët e Lumasit pa zgjidhje, shtyhet seanca gjyqësore

Prej muajsh banorët e Lumasit vazhdojnë betejën e tyre ligjore. Seanca e ditës së sotme është shtyrë për në datën 25 të këtij muaji....

Rifillon seanca për “30 qershorin” në Kushtetuese, Kuvendi: Paditësi nuk gëzon legjitimitet

Në Gjykatën Kushtetuese ka rifilluar seanca gjyqësore për zgjedhjet e “30 qershorit”. Shoqata e Bashkive e drejtuar nga Voltana Ademi ka bërë padi dhe kërkon...

Lajmet e fundit