Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

sauditet

Arabia Saudite do ekzekutojë tre dijetarët e njohur pas Ramazanit

Tre dijetarë tepër të njohur po mbahen në Riad me akuzat e “terrorizmit”, dhe pritet të dënohen me vdekje, sipas raportimeve të mediave ndërkombëtare....

Vdekja e gazetarit Khashoggi, Snowden fajëson kompaninë izraelite

Ish-agjenti i Agjencisë së Sigurisë Kombëtare të SHBA-së, Edward Snowden thotë se gazetari saudit Jamal Khashoggi do të ishte ende gjallë nëse firma izraelite...

Lajmet e fundit