Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Sanna Marin

Ish-kryeministrja e Finlandës heq dorë nga mandati i deputetes, shkak bëhet Tony Blair

Ish-kryeministrja e Finlandës, Sanna Marin, ka njoftuar se do të largohet nga parlamenti, duke hequr dorë nga mandati i deputetes për t'iu bashkuar fondacionit...

Pas 19 vitesh së bashku, kryeministrja e Finlandës dhe bashkëshorti i saj do të divorcohen

Kryeministrja në largim e Finlandës, Sanna Marin njoftoi se po ndahet nga bashkëshorti i saj Markus Räikkönen, pas 19 vitesh së bashku. Marin dhe burri...

U shfaq e dehur dhe duke festuar me miqtë në video, kryeministrja finlandeze Sanna Marin lirohet nga akuzat

Kryeministrja finlandeze Sanna Marin është liruar nga të gjitha akuzat për sjelljet e pahijshme, në një video që qarkulloi gjatë verës ku ajo po...

Kryeministrja e Finlandës kërkon ndjesë për foton “topless” duke u puthur me një femër tjetër

Kryeministrja e Finlandës, Sanna Marin ka kërkuar falje për fotografinë dy grave duke u puthur me një grua tjetër teksa të dyja kanë ngritur...

Bëri testin e drogës pas festës, kryeministrja finlandeze rezulton negative

Testi i drogës, të cilit i është nënshtruar kryeministrja finlandeze, Sanna Marin, ka rezultuar negativ, bëri të ditur më 22 gusht Qeveria e Finlandës. Marin...

Testi i drogës del “negativ” për kryeministren e Finlandës, gratë publikojnë video në mbështetje të Sanna Marin

Kryeministrja e Finlandës nuk ka konsumuar drogë dhe testi i saj ka dalë negativ. Sanna Marin u detyrua të bënte testin e drogës tre...

Kush e urren gëzimin e të jetuarit të një lideri të suksesshëm

Nga Massimo Recalcati La Repubblica, 20 gusht Sanna Marin - kryeministrja e guximshme finlandeze - hyri në syrin e ciklonit mediatik dhe rrjeteve sociale sepse në...

U shfaq e dehur dhe duke festuar me miqtë, kryeministrja e Finlandës bën testin e drogës: Në adoleshencë…

Kryeministrja e Finlandës ka thënë se ajo ka bërë një testin e drogës, pasi u shfaq në nëj video duke kërcyer dhe festuar me...

Party “i egër” me miqtë në shtëpi, kryeministrja e Finlandës mes polemikave për të dhënë dorëheqjen pas videove private

Kryeministrja e Finlandës Sanna Marin e gjen veten në qendër të polemikave pasi një video e festës së saj me miqtë e saj u...

Vizita e kryeministres së Finlandës në Tiranë, ja dhurata simbolike që Rama i bëri Sanna Marin

Kryeministrja e Finlandës Sanna Marin, ishte sot në Tiranë ku zhvilloi një takim me homologun shqiptar Edi Rama. Pas një takimi në zyrën e...

Lajmet e fundit