Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

sander lleshaj

Tensionet në veri/ Sandër Lleshaj: Presioni dhe kritikat që po i bëhen sot publikisht Albin Kurtit nga shqiptarët, të dëmshme dhe të turpshme!

Ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me situatën e tensionuar në veri të Kosovës. Përmes një  postimi në Facebook, ai shkruan se...

Sandër Lleshaj takohet me ish-presidentin Moisiu: Burrë shteti që edhe sot del rregullisht në zyrë

Ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, thotë se është takuar këtë të martë me ish-presidentin Alfred Moisiu. Ai e quan Moisiun një personalitet krejt i...

Largimi i shqiptarëve, Sandër Lleshaj: Ikin nga klima e papërshtatshme, keqqeverisja e socialistëve

Ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj, është shprehur searsyet për të cilat shqiptarët po largohen nga Shqipëria janë të shumta. Sipas tij shqiptarët largohen për arsye...

“Rikthehet” Sandër Lleshaj dhe bën deklaratën “bombë”: Irani ka tentuar të na sulmojë edhe fizikisht…

Ish-ministri i Mbrojtjes Sandër Lleshaj pas një shkëputje është “rikthyer” për të folur për sulmet kibernetike dhe kërcënimin që vendo jonë ka nga hakerat...

Lleshaj: Sipërfaqja detare e pakontrolluar, si një xhungël ku nuk funksionon ligji

Sipërfaqja detare në Shqipëri është e pakontrolluar dhe është si një lloj xhungle ku nuk funksionon rregulli dhe ligji. Kështu u shpreh në një intervistë...

Sandër Lleshaj për protestën në PD: Mbijetesa e këtij fenomeni turpërues lidhet me stepjen e organeve të drejtësisë përballë organizatorëve

Ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar për protestën që u zhvillua ditën e sotme në selinë e PD, e thirrur nga Sali Berisha. Me...

“Ke blerë automjet luksoz”, Qyno dhe Karamuço sulmojnë Sandër Lleshajn: Nuk mund të dalësh sot dhe të mbrosh policët

Ish-ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Open”, ku ka folur për ngjarjen e rëndë të ditës...

Si e zgjidhi ish-polici vrasjen e Klodian Rashës? Sandër Lleshaj “i bën bisht” pyetjes së gazetarit: Çfarë paqartësie kishit?

Ish-Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është përfshirë në debat mbrëmjen e sotme me gazetarin Elton Qyno, i cili e pyeti si e zgjidhi ish-Polici...

“Tenderi i uniformave varej nga Lleshaj”, Vasili nxjerr dokumentin dhe i bën thirrje SPAK: Boll me cironkat, kapni peshkaqenët!

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka nxjerrë VKM-në me nenet përkatëse sa i takon krijimit, organizimit dhe funksionimit të Agjencisë së Blerjeve të Përqendruara....

Tenderi 2.8 miliardë lekë i Ministrisë së Brendshme, Këlliçi: Ka pasur një përplasje mes ministrit Sandër Lleshaj dhe kryeministrit Rama

Deputeti i zgjedhur i PD Belind Këlliçi, thotë se mes kryeministrit Rama dhe ish-ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, ka pasur një përplasje kohë më...

Lajmet e fundit