Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

sallon bukurie

Habit Jennifer Lopez: Pastroja sallone bukurie për 10 dollarë

Jennifer Lopez është kthyer në kopertinën e “Rolling Stone”, ndërsa në intervistën për këtë revistë ajo ka rrëfyer për fillimet e saj dhe vështirësitë...

KLIENTJA E VITIT/ Lë 1 mijë dollarë bakshish në një sallon bukurie (ARSYEJA)

Në SHBA në qytetin e Karolinës së Jugut, një punonjësje shtatzënë në një qendër bukurie ngeli me gojë hapur kur pa se klientja e...

Lajmet e fundit