Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

sali hajdari

Vetëqëllohet me thikë në zemër 33-vjeçari në Elbasan, humb jetën në spital (EMRI)

Një 33 vjeçar ka humbur jetën në qytetin e Elbasanit pasi dyshohet se është vetëqëlluar me thikë. Sipas njoftimit të policisë mësohet se ngjarja ka...

Del në skenë vëllai i Azem Hajdarit dhe shpërthen në revoltë: Lulzim Basha e Sali Berisha t’i lidhin qentë

Sali Hajdari, vëllai i Azem Hajdarit, njëherazi xhaxhai i Rudina Hajdarit, deputetes së PD që vendosi mos e djegë mandatin ka reaguar për situatën...

Lajmet e fundit