Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
2.6kmh
75 %
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
Sht
26 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

sali breisha

Alibeaj përkujton dëshmorët e 2 prillit dhe i përgjigjet Berishës: Veçse një mendësi komuniste mund ta përdhosi kujtimin e heronjve…

Kryetari i Komanduar i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj ka përkujtuar 2 prillin e 32 viteve më parë, ku humbën jetën 4 persona në Shkodër...

Lajmet e fundit