Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Saimir Visha

“Rrajat po të donin të vrisnin”, avokati Saimir Visha i kërkon falje Jashar Majës: Ofrohem të të mbroj unë falas

Avokati Saimir Visha i ka kërkuar falje Jashar Majës, burrit nga Borizana që u dhunua barbarisht bashkë me kushëririn Bilbil Maja nga fisi Rraja,...

Avokati Saimir Visha shokon me deklaratën, i drejtohet Jashar Majës: Po ça viktime je ti oo, Rrajat po të donin të vrisnin (VIDEO)

Të gjitha frazat që lexoni në këtë titull janë ashtu siç po i lexoni! Nuk bëhet fjalë për ndonjë kamer të fshehtë, por janë...

“Spiunët” u lanë në burg/ Flet avokati i ukrainasit, Visha: Si mund të akuzosh 3 veta, kur vetëm njëri ka sulmuar me sprej jo...

Gjykatat e Elbasanit caktoi sot masën e sigurisë  “arrest me burg” për dy rusët dhe ukrainasin që tentuan të hynin në Uzinën e Armëve...

Lirohet nga burgu Elsa Lila, daja avokat: Nuk ka asnjë akuzë, më vjen turp që kanë vjellë vrer

Këngëtarja shqiptare, Elsa Lila, ditën e sotme është liruar nga burgu pasi mbi të nuk rëndon asnjë akuzë. Ky lajm është bërë me dije nga...

“Dorëzohu!” Avokati i bën thirrje Adriatik Llallës: Le të flasë për peshqit e mëdhenj, vetë na i mësoi, t’i tregojë kush janë

Avokati Saimir Visha i ka bërë thirrje ish-Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla që të dorëzohet, pasi u dënua me 2 vite burg nga GJKKO. Ai...

Videot e gjyqtares në Tik Tok, avokati Saimir Visha hedh dyshime: Mund të jetë një lloj presioni për çështjet që ajo ka në dorë,...

Avokati Saimir Visha ka hedhur dyshime për publikimin e videove në Tik Tok të kryetares së Gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedani.Sipas tij, videot mund...

TRE AVOKATË flasin për gjyqin ndaj SAIMIR TAHIRIT: Është kthyer sistemi pas në kohë, me ndryshimin që prokurorët nuk torturojnë ‘viktimat’ me kamxhik në...

Gjyqi ndaj Saimir Tahirit, është padyshim një nga proceset më të bujshme dhe një nga betejat më të gjata me drejtësinë të një ish-ministri...

Detaje të reja nga ekzekutori i Devi Kasmit, greku: Si e njoha Aurel Hoxhallarin (ZBULOHET AVOKATI MBROJTËS-EMËR I NJOHUR)

Të tjera detaje dalin nga ekzekutori i Devi Kasmit, greku Eftimiu Eftimiu. Ky i fundit ka deklaruar në gjykatë se nuk e njeh viktimën....

Avokati Visha: Mjerë kush shkon sot në dorë të gjyqtarëve

I ftuar në emisionin “Tonight”, në Oranews, Avokati Saimir Visha  ka folur për ecurinë e reformës në drejtësi. Visha u shpreh se gjyqtarët...

Visha: Nuk ka prova që implikojnë Tahirin, s’është i çmendur të merret me trafik

Avokati i njohur Saimir Visha i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në Ora Neës, thotë se nuk ka prova të mjaftueshme që mund...

Lajmet e fundit