Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Safet Gjici

Video erotike e Gjicit, reagon PD e Berishës: Të shpallet sa më parë data e zgjedhjeve

Partia Demokratike e Shqipërisë i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama që të njoftojë presidentin Begaj për shpalljen e zgjedhjeve të reja në qytetin e...

SAFET-GATE

Duhet të dilte video pornografike e “Safetit”, që Bashkia, qeveria dhe bashkë me rrjetin e gjithë shqiptaria të tundej e shkundej. Nuk mund të kishte...

Ibrahimaj: Këshilli i Ministrave vendosi sot shkarkimin e menjëhershëm të Safet Gjicit

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici është shkarkuar sot me vendim të Këshillit të Ministrave, menjëherë pas skandalit me video erotike. E pyetur lidhur me qëndrimin...

Safet Gjici jep dorëheqjen pas videos erotike: Kam marrëdhënie intime me vajzën, rashë pre e kurthit nga kundërshtarët (REAGIMI I PLOTË)

Kryebashkiaku i Kukësit Safet Gjici ka dhënë dorëheqjen pas publikimit të videos erotike, e filmuar teksa kryen marrëdhënie seksuale me një vajzë në zyrën...

U filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrë, SPAK nis procedim për Safet Gjicin

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka nisur hetimet për kreun e Bashkisë së Kukësit, Safet Gjici, pas publikimit të një...

Safet Gjici siguron mandatin e dytë në Kukës: Kemi bërë një fushatë model! Do t’u shërbej edhe atyre që nuk më votuan  

Safet Gjici i Partisë Socialiste ka falenderuar qytetarët që e votuan për të drejtuar Bashkinë e Kukësit edhe për katër vitet e ardhshme. Ai u...

Akuzat ndaj të vëllait, reagon Safet Gjici: Ishin për të kontrolluar, “non-grata” me makina me xhama të zinj e targa të huaja po blejnë...

Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Kukësit, Safet Gjici, ka reaguar pas denoncimit që është bërë ndaj vëllait të tij, Lavdrim Gjici, nga...

Tensione në Kukës/ Qytetarët denoncojnë: Vëllai i Safet Gjicit dhe shoqëruesi me G-Class na kanë kërcënuar me armë

Dy banorët e fshatit Bushat, Bedri dhe Nebi Sinamati, kanë denoncuar Lavdrim Gjicin vëllain e kandidatit të PS-së për Bashkinë e Kukësit, Safet Gjicit,...

Thyen posterat e kandidatit Safet Gjici në Kukës, Policia identifikon dy autorët

Policia e Kukësit ka vënë nën hetim dy autorët e dyshuar për dëmtimin e posterit të Safet Gjicit në Kukës. Sipas njoftimit të Policisë mësohet...

Disa persona thyejnë posterat e kandidatit Safet Gjici në Kukës (FOTO)

Në Kukës ditën e sotme janë thyer posterat e kanididatit të Partisë Socialiste Safet Gjici. Bëhet me dije se persona të paidentifikuar kanë thyer xhamat...

Lajmet e fundit