Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

rrugorja e tiranes

Kryente manovra të rrezikshme në autostradë, Rrugorja e Tiranës ndëshkon “Schumacherin”

Policia Rrugore e Tiranës ka reaguar pas videos së publikuar në rrejtet sociale ku një shtetas shfaqej duke bërë manovra të rrezikshme me mjetin...

VIDEO/ Ndiqte ambulancën për t’i shpëtuar trafikut, Rrugorja e Tiranës gjobit shoferin me 300 mijë lekë dhe i heq patentën për një vit

Një shtetas është ndëshkuar nga Policia Rrugore e Tiranës pasi me qëllim për të dalë nga trafiku i krijuar në rrugën interurbane Durrës-Tiranë, ndiqte...

“Tentuan të korruptojnë efektivët”, Rrugorja e Tiranës arreston dhjetëra shoferë, pezullohen 173 leje drejtimi

Policia Rrugore e Tiranës ka bërë një bilanc për javën që lamë pas. Rrugorja ka goditur 14 raste të tentativës për të korruptuar punonjësit e...

Rrugorja e Tiranës në gatishmëri për normalizimin e qarkullimit, prej orëve të para të mëngjesit

Kjo e hënë e 12 shtatorit e ka gjetur Tiranën me një fluks të lartë mjetesh në qarkullim, për shkak se është dita e...

3,500 gjoba në një javë dhe 130 patenta të pezulluara, Rrugorja e Tiranës ndëshkon shoferët problematikë

Mijëra gjoba janë vendosur nga Policia Rrugore e Tiranës gjatë javës që lamë pas, për shoferët problematikë që kryejnë manovra të rrezikshme në rrugë,...

“Droni edukues”, pajisja më e re inteligjente në përdorim nga Rrugorja e Tiranës (VIDEO)

"Droni edukues”, është pajisja më e re inteligjente në përdorim të Komisariatit të Policisë Rrugore Tiranë, dedikuar veçanërisht për konstatimin e shkeljeve rrugore të...

Rrugorja e Tiranës bën “kërdinë” me gjoba 400 mijë lekëshe, shikoni AUDIN A8 “sterr të zi” që përdor Policia për të ndjekur shoferët...

Dhjetëra shoferë problematikë janë gjobitur nga Policia Rrugore e Tiranës për manovra të rrezikshme në rrugë, shpejtësi tej normave dhe gara shpëjtësie. Ndryshe nga...

Lajmet e fundit