Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

rruge te bllokuara

Reshjet e mëdha të borës, reagon Balla: Po punohet për zhbllokimin e rrugëve dhe riparimet e dëmeve të energjisë në Elbasan

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar lidhur me bllokimin e rrugëve për shkak të reshjeve të papritura të borës,...

Bora ‘mbërthen’ vendin, njihuni me rrugët e bllokuara dhe ku duhet të keni kujdes

Reshjet e borës kanë vijuar me intesitet që prej dy ditësh, kryesisht në zonat malore në të gjithë vendin. Si pasojë...

Tre persona të bllokuar në makinë nga moti i keq, dëbora paralizon veriun

Tre persona kanë mbetur të bllokuar brenda një automjeti në aksin rrugor Fushë Arrëz – Kukës. Ky segment është një prej...

Drejtori i Policisë Rrugore thirrje për kujdes në rrugë, këto janë akset problematike

Në vijim të masave të marra për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore, thirrjeve të vazhdueshme për respektimin e rregullave të qarkullimit rrugor, si...

Mbërritja e Kombëtares së Izraelit, bllokohen gjysma e rrugëve të Tiranës

Kombëtarja e Izraelit do të mbërrijë rreth orës 17:30 në aeroportin “Nënë Tereza” dhe Policia e Shtetit ka marrë masa të shumta me qëllim...

Kufizohet lëvizja e automjeteve në Tiranë, ja rrugët që do bllokohen nesër

Bashkia e Tiranës ka njoftuar qytetarët se ditën e nesërme nga ora 10:00 deri në 11:00, do të ketë kufizim të lëvizjes së automjeteve...

Policia bllokon rrugët për derbin Partizani-Tirana, cakton moshën minimale për të hyrë në stadium

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë, njofton për bllokimin e disa akseve rrugore dhe masat e marra, pasi me datë 04.03.2016, ora 18:00 në Stadiumin...

Trafik i “çmendur” në disa nga akset kryesore të Tiranës

Drejtuesit e automjeteve në kryeqytet janë duke u përballur me një trafik tepër të madh e thuajse të dalë jashtë kontrollit, në disa prej...

Lajmet e fundit