Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

rruga e durresit

Rruga e Durrësit asfaltohet në fundjavë, hidhet shtresa e fundit dhe vendoset sinjalistika

Këtë fundjavë, Bashkia e Tiranës do të hedhë shtresën e fundit të asfaltit në Rrugën e Durrësit, si dhe do të vendosë të gjithë...

Punime në Rrugën e Durrësit, do të ketë trotuare të reja (Fotot)

Në Rrugën e Durrësit po punohet, jo vetëm për lidhjen e tubacionit të shkarkimit të rreshjeve të qendrës së Tiranës me rrjetin fundor të...

Nis faza e tretë e punimeve në rrugën e Durrësit, Bashkia e Tiranës: Ja plani i ri për qarkullimin e automjeteve

Projekti i ndërtimit të rrjetit të ri të kanalizimeve dhe rehabilitimi i Rrugës së Durrësit ka hyrë në fazën përfundimtare. Gjatë...

 Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësorin te ‘rruga e Durrësit’

Një makinë ka përplasur këmbësorin te vijat e bardha te 'rruga e Durrësit'. Sipas raportimeve, fatmirësisht këmbësori është jashtë rrezikut për...

Aksident në Tiranë, makina përplas motoçikletën te ‘Rruga e Durrësit’

Një aksident automobilistik ka ndodhur rreth orës 14:00 në rrugën e Durrësit në Tiranë. Mësohet se makina është përplasur me një...

Protesta e studentëve, ‘Tifozat Kuq e Zi’ zbresin te ‘Rruga e Durrësit’

Është duke vijuar dita e 7 e protestës së studentëve, të cilët kërkojnë plotësimin e kërkesave të tyre. Mes studentëve janë...

Aksident në mes të Tiranës, makina përplas kalimtaren

Një makinë mësohet se ka përplasur një kalimtare mesditën e sotme në kryqëzimin e rrugës së Durrësit në kryeqytet. Sipas informacioneve, vajza...

Hajdutët bëjnë “kërdinë” në mes të Tiranës, metoda “e zgjuar” për të mos lënë gjurmë

Një dyqan pajisjesh elektronike në “Rrugën e Durrësit” në Tiranë, ka rënë sot pre e grabitjes. Hajdutët të cilët dyshohen se...

Lajmet e fundit