Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

rrjet

“Do rrisë standardet në mjekësi”, klinika Zhan Mitrev bëhet pjesë e rrjetit Spitalor Amerikan

Klinika Zhan Mitrev është bere pjesë e rrjetit Spitalor Amerikan, sipas mediave te Maqedonise. Partneriteti me spitalin Amerikan do ti mundësojë këtij institucioni më...

Kejvina dhe Ronaldo përplasen në rrjet: Ik o lëpirës, unë shkoj në Milano, ti Lushnje për shalqinj

Ndonëse brenda shtëpisë së Big Brother Vip, nuk patën marrëdhënie të mira me njëri-tjetrin, si duket tani që format ika përunfuar, Kejvina dhe Luizi...

VIDEO që po bën namin në rrjet, çfarë i dha në duar DJ i ftuar banores së Big Brother?

Një tjetër video e shkëputur brenda shtëpisë së Big Brother Vip po bën namin në rrjet. Pas aludimeve se gjyshja e Deas i dha diçka...

VIDEO/ “Nuk i kushtoi rëndësi” vogëlushit të sëmurë në studio, reagon Alketa Vejsiu pasi u “kryqëzua” nga ndjekësit

Moderatorja Alketa Vejsiu ka reaguar menjëherë pas videos së bërë virale në “TikTok”, ku shihej teksa nuk i kushtonte rëndësi një të mituri i...

Trendi i ‘çmendur’ në rrjet, femrat me qime në këmbë

Një levizje e re e femrave në internet ka sjellë shumë reagime të ndryshme në rrjet. Trendi më i fundit duket i çuditshëm, por...

Mahnit me kërcimin e tij, VIDEO e 40-vjeçarit bën xhiron e rrjetit

Video e kërcimit të një 40-vjecari ka bërë xhiron e rrjetit. Mike Alankord ka kërcyer në një mënyrë të veçantë këngën...

‘Dikur kemi ngrënë bukë e kripë, por s’kemi ikur’, postimi i shqiptarit që niset për emigrim bëhet viral në rrjet

Postimi i një të riu kosovar është kthyer tashmë në viral në mediet sociale. Valon Aliu ka vendosur të emigrojë dhe për këtë arsye...

Shisnin foshnja të porsalindura, shkatërrohet rrjeti i trafikantëve

Një rrjet trafikantësh është shkatërruar nga policia greke pasi shisnin foshnja të porsalindura. Ky rrjet drejtohej nga një 39-vjeçar bullgar i...

Video që po çmend rrjetin, i bie kafja përtokë, shikoni çfarë bën kryeministri holandez

Një veprim që shumë rrallë mund ta shohim, sidomos tek politikanët shqiptarë, ka bërë bujë në rrjetet sociale. Kryeministrit holandez Mark...

Defekte në rrjet, OSHEE: Energjia do rikthehet sa më shpejt

Operatori i Shpërndarjes së energjisë, OSHEE sh.a është duke ndjekur me përparësi furnizimin me energji elektrike të të gjithë konsumatorëve, nisur nga situata e...

Lajmet e fundit