Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

rrefimi

Gazetarja rrëfen porosinë e të atit të burgosur në komunizëm: Mos e hapni atë libër…

‘Sot kam vendosur të mos hesht më”, shprehet gazetarja Luljeta Progni teksa rrëfen porosinë që i ati i dha asaj dhe fëmijëve të tjerë...

Rrëfimi/ Flet për herë të parë gruaja e Gilman Bakallit: Si u largua nga PD dhe…

Edhe të mos ishin të lagur nga lotët, sytë e Irenës do të dukeshin njësoj të njomë, prej ngjyrës. Ishin të kaltër deti,...

Njihuni me historinë e trishtë të Jehonës, nënës së binjakëve që u detyrua nga i shoqi të merrte heroinë deri në 5 herë në...

Për një femër që abuzon me substanca narkotike, nuk ka asnjë periudhë të lehtë dhe çdo fazë e jetës e asaj kohe, është shumë...

Vajza rrëfen ‘live’ si u përdhunua nga xhaxhai në sy të nuses

Një vajzë e trafikuar ka guxuar të bëjë publik rastin e saj në emisonin “ E diela Shqiptare’. Gjithçka është transmetuar brenda...

“Burri më ka djegur në trup me cigare”, rrëfimi rrëqethës i gruas që e njeh çdo polic sepse…

Ermira Rinxhi, nënë e tre fëmijëve, dhunohet vazhdimisht nga bashkëshorti. Mund të themi se ka vënë rekord në marrjen e urdhrave mbrojtës. ...

Rrëfimi pikëllues i nënës së Ilia Karelit: Torturat nuk i harroj derisa t’i shkoj tim biri në krah

Resmije Kumi jeton e vetme në shtëpinë e mbushur me fotografitë e të birit që nuk jeton më. Pas më shumë se 2 vitesh...

Lajmet e fundit