Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

rrefimi

Kaloi jetën në burgjet e komunizmit, rrëfimi i inxhinieres ruse

Si m’i vunë prangat para djalit që qante dhe më mbajtën në hetuesi 9 muaj, që të pranoja se isha spiune ruse. Si më...

Flet DËSHMITARI X: Puna që kam bërë me Agron Xhafajn, shpëtova 2 herë nga vdekja, kam frikë djalin (RRËFIMI)

Albert Veliu është dëshmitari X i cili shfaqet në audiopërgjimin e Partisë Demokratike. Rrëfimi i Veliut po shfaqet në një konferencë...

Rrëfimi i artistit: Si donte të më vriste një kuksian në burgun e Spaçit

Artisti Maks Velo publikoi dosjen e marrë nga Autoriteti për Informimin mbi Kokumentat e ish-Sigurimit të Shtetit. I ftuar në emsionin “Kjo Javë” në...

Rëfimi i përlotur i biznesmenes që shpërndau videon e Florencit në media: Gazetarja e newsbomb.al më pyeti…

Gjatë protestës për Florenc Beqiraj, i cili u masakrua në Francë ka folur edhe aksioneria e platformës “Digitalb”, Valentina Taipi, e cila shpërndau videon...

I preu fytin se s’ishte e virgjër, rrëfen shqiptari që vrau gruan në Londër

Janë zbuluar të tjera detaje lidhur me vrasjen e Elidona Demiraj nga bashkëshorti i saj Arben Rexha më datë 31 janar të vitit të...

Lajmet e fundit